Cennik

Cennik

Zabiegi są wykonywane w komorach hiperbarycznych w ciśnieniu od 1,5 ATA do 3,2 ATA, dzięki temu terapia przynosi wymierne efekty.

Komora Hiperbaryczna - PREMIUM

Komora PREMIUM

dla dzieci
135

Cena pojedynczego zabiegu: 135 zł

Cena 10 zabiegów: 1350zł

Specjalna komora posiada klimatyzację, sztywną konstrukcję oraz panoramiczną szybę, zaś podczas zabiegów można słuchać muzyki i oglądać filmy!

Komora PREMIUM

dla dorosłych
150

Cena pojedynczego zabiegu: 150 zł

Cena 10 zabiegów: 1500zł

Specjalna komora posiada klimatyzację, sztywną konstrukcję oraz panoramiczną szybę, zaś podczas zabiegów można słuchać muzyki i oglądać filmy!

Komora Hiperbaryczna - PREMIUM WYSOKOCIŚNIENIOWA

 

 

Komora PREMIUM

250

Cena pojedynczego zabiegu: 250 zł

Specjalna komora przystosowana do wykonywania zabiegów w wysokich ciśnieniach nawet do 3,2 ATA, posiada sztywną konstrukcję oraz akrylowy cylinder, zaś podczas zabiegów można słuchać muzyki i oglądać filmy!

Tlenoterapia w Pakietach

 Promocja ograniczona czasowo. Dotyczy komory premium wysokociśnieniowej

1 zabieg

0% rabatu

Cena pojedynczego zabiegu: 250 zł

Cena terapii: 250 zł

Pakiet 10 zabiegów

10% rabatu

Cena pojedynczego zabiegu: 225 zł

Cena terapii: 2250 zł 2500 zł

Pakiet 20 zabiegów

20% rabatu

Cena pojedynczego zabiegu: 200 zł

Cena terapii: 4000 zł 5000 zł

Pakiet 30 zabiegów

30% rabatu

Cena pojedynczego zabiegu: 175 zł

Cena terapii: 5250 zł 7500 zł

Korzyści z Tlenoterapii hiperbarycznej (HBOT)


Wspomaga rehabilitację kardiologiczną

Tlenoterapia hiperbaryczna wspomaga pracę zdrowego serca i może być bardzo pomocna w terapii uszkodzeń tego organu. HBOT zapobiega zawałom mięśnia sercowego, uelastycznia ścianki żył i zwiększa dopływ tlenu do serca.

Niweluje powikłania po zabiegach chirurgicznych

Tlenoterapia przyspiesza gojenie, stymuluje wzrost oraz podział komórek macierzystych i skraca czas rekonwalescencji. Ponadto HBOT poprawia ukrwienie w uszkodzonej tkance i zwalcza infekcje, które mogą powstać w wyniku komplikacji po operacjach.

Wspomaga rehabilitację neurologiczną

Korzystając z nowoczesnego i rewolucyjnego w dziedzinie medycyny urządzenia, jakim jest komora hiperbaryczna, dotleniamy mózg i zwiększamy jego aktywność. Tlenoterapia redukuje obrzęki mózgu, pobudza komórki i przywraca ich prawidłowe funkcjonowanie.

Pomaga w leczeniu urazów kończyn

Tlenoterapia aż ośmiokrotnie zwiększa liczbę komórek macierzystych, zaś wysokie stężenie tlenu sprzyja szybszej regeneracji i przyspiesza wzrost kości.

Jest naturalną metodą na zdrową i piękną cerę

Tlenoterapia hiperbaryczna przyspiesza wydalanie toksyn, poprawia metabolizm i wspomaga regenerację nabłonka. Dzięki dotlenieniu wszystkim tkanek redukowane są stany zapalne, co może być pomocne w walce ze zmianami skórnymi, takimi jak trądzik.

Podnosi wydolność u sportowców

W wielu badaniach dowiedziono, że tlenoterapia ma korzystny wpływ na regenerację tkanki kostnej i mięśni szkieletowych oraz pozytywnie wpływa na procesy metaboliczne. W efekcie sportowcy osiągają lepsze wyniki i szybciej wracają do gry po kontuzji.

Pomaga w leczeniu cukrzycy i miażdżycy

Stosowana regularnie tlenoterapia hiperbaryczna u pacjentów z cukrzycą lub miażdżycą wspomaga zazwyczaj równolegle prowadzone leczenie chirurgiczne i antybiotykoterapię. Dzięki temu pacjenci zmniejszają ryzyko powikłań wielu przewlekłych chorób.

Zmniejsza bóle migrenowe

Dzięki zabiegom HBOT poprawia się przepływ krwi w mózgu i następuje dotlenienie tkanki mózgowej oraz odkurczenie naczyń krwionośnych. Pozytywny efekt działania terapii można więc zaobserwować już po kilkunastu minutach.

Nie zwlekaj, zapisz się na pierwszy zabieg!

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH