Cennik

Cennik

Zabiegi są wykonywane w komorze hiperbarycznej w ciśnieniu powyżej 1,5 ATA, dzięki temu terapia przynosi wymierne efekty.

Komora PREMIUM

dla dzieci
135

Cena pojedynczego zabiegu: 135 zł

Cena 10 zabiegów: 1350zł

Specjalna komora posiada klimatyzację, sztywną konstrukcję oraz panoramiczną szybę, zaś podczas zabiegów można słuchać muzyki i oglądać filmy!

Komora PREMIUM

dla dorosłych
150

Cena pojedynczego zabiegu: 150 zł

Cena 10 zabiegów: 1500zł

Specjalna komora posiada klimatyzację, sztywną konstrukcję oraz panoramiczną szybę, zaś podczas zabiegów można słuchać muzyki i oglądać filmy!

Komora PREMIUM

250

Cena pojedynczego zabiegu: 250 zł

Cena 10 zabiegów: 2500zł

Specjalna komora posiada klimatyzację, sztywną konstrukcję oraz panoramiczną szybę, zaś podczas zabiegów można słuchać muzyki i oglądać filmy!

1 zabieg

0% rabatu

Cena pojedynczego zabiegu: 220 zł

Cena terapii: 220 zł

Pakiet 5 zabiegów

10% rabatu

Cena pojedynczego zabiegu: 198 zł

Cena terapii: 990 zł 1100 zł

Pakiet 10 zabiegów

15% rabatu

Cena pojedynczego zabiegu: 187 zł

Cena terapii: 1870 zł 2200 zł

Pakiet 20 zabiegów

25% rabatu

Cena pojedynczego zabiegu: 165 zł

Cena terapii: 3300 zł 4400 zł

Korzyści z Tlenoterapii hiperbarycznej (HBOT)


Wspomaga rehabilitację kardiologiczną

Tlenoterapia hiperbaryczna wspomaga pracę zdrowego serca i może być bardzo pomocna w terapii uszkodzeń tego organu. HBOT zapobiega zawałom mięśnia sercowego, uelastycznia ścianki żył i zwiększa dopływ tlenu do serca.

Niweluje powikłania po zabiegach chirurgicznych

Tlenoterapia przyspiesza gojenie, stymuluje wzrost oraz podział komórek macierzystych i skraca czas rekonwalescencji. Ponadto HBOT poprawia ukrwienie w uszkodzonej tkance i zwalcza infekcje, które mogą powstać w wyniku komplikacji po operacjach.

Wspomaga rehabilitację neurologiczną

Korzystając z nowoczesnego i rewolucyjnego w dziedzinie medycyny urządzenia, jakim jest komora hiperbaryczna, dotleniamy mózg i zwiększamy jego aktywność. Tlenoterapia redukuje obrzęki mózgu, pobudza komórki i przywraca ich prawidłowe funkcjonowanie.

Pomaga w leczeniu urazów kończyn

Tlenoterapia aż ośmiokrotnie zwiększa liczbę komórek macierzystych, zaś wysokie stężenie tlenu sprzyja szybszej regeneracji i przyspiesza wzrost kości.

Jest naturalną metodą na zdrową i piękną cerę

Tlenoterapia hiperbaryczna przyspiesza wydalanie toksyn, poprawia metabolizm i wspomaga regenerację nabłonka. Dzięki dotlenieniu wszystkim tkanek redukowane są stany zapalne, co może być pomocne w walce ze zmianami skórnymi, takimi jak trądzik.

Podnosi wydolność u sportowców

W wielu badaniach dowiedziono, że tlenoterapia ma korzystny wpływ na regenerację tkanki kostnej i mięśni szkieletowych oraz pozytywnie wpływa na procesy metaboliczne. W efekcie sportowcy osiągają lepsze wyniki i szybciej wracają do gry po kontuzji.

Pomaga w leczeniu cukrzycy i miażdżycy

Stosowana regularnie tlenoterapia hiperbaryczna u pacjentów z cukrzycą lub miażdżycą wspomaga zazwyczaj równolegle prowadzone leczenie chirurgiczne i antybiotykoterapię. Dzięki temu pacjenci zmniejszają ryzyko powikłań wielu przewlekłych chorób.

Zmniejsza bóle migrenowe

Dzięki zabiegom HBOT poprawia się przepływ krwi w mózgu i następuje dotlenienie tkanki mózgowej oraz odkurczenie naczyń krwionośnych. Pozytywny efekt działania terapii można więc zaobserwować już po kilkunastu minutach.

Nie zwlekaj, zapisz się na pierwszy zabieg!

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH