Cennik

Cennik

Zabiegi są wykonywane w komorach hiperbarycznych w ciśnieniu od 1,5 ATA do 3,2 ATA, dzięki temu terapia przynosi wymierne efekty.

Komora Hiperbaryczna

Komora

Hiperbaryczna 1,6 ATA
Pakiety

Pakiet 5 sesji (60min): 650zł

Pakiet 10 sesji (60min): 1300zł      + 1h gratis

Pakiet 15 sesji (60min): 1699zł

W ramach pakietu oferujemy bezpłatną telekonsultację lekarską.

Specjalna komora (przystosowana dla opiekuna z dzieckiem), posiada klimatyzację, sztywną konstrukcję oraz panoramiczną szybę, podczas seansów można słuchać muzyki i oglądać filmy.

* w oferowanych pakietach można dowolnie zmieniać długość trwania zabiegu      (max. 120min).

 

Komora

Hiperbaryczna 1,6 ATA
Sesje pojedyncze

Pojedyncza sesja (60min): 145 zł

Pojedyncza sesja (90min): 215 zł

Pojedyncza sesja (120min): 290 zł

W razie wątpliwości oferujemy możliwość bezpłatnej telekonsultacji lekarskiej.

Specjalna komora posiada klimatyzację, sztywną konstrukcję oraz panoramiczną szybę, zaś podczas zabiegów można słuchać muzyki i oglądać filmy.

 

 

 

Komora Hiperbaryczna - WYSOKOCIŚNIENIOWA

Komora wysokociśnieniowa

370

Pojedyncza sesja 90min : 370 zł

 

Specjalna komora przystosowana do wykonywania zabiegów w wysokich ciśnieniach nawet do 3,2 ATA, posiada sztywną konstrukcję oraz akrylowy cylinder, zaś podczas zabiegów można słuchać muzyki i oglądać filmy!

Korzyści z Tlenoterapii hiperbarycznej (HBOT)

Wspomaga rehabilitację kardiologiczną
Tlenoterapia hiperbaryczna (HBOT) znacząco wspiera zdrowie serca, zapobiegając zawałom mięśnia sercowego, zwiększając elastyczność żył i poprawiając dopływ tlenu do serca, co jest kluczowe w terapii uszkodzeń sercowych.
Niweluje powikłania po zabiegach chirurgicznych
Przyspieszając gojenie i stymulując wzrost komórek macierzystych, HBOT skutecznie zmniejsza powikłania po zabiegach chirurgicznych, poprawiając ukrwienie i zwalczając infekcje w obszarach operowanych.
Wspomaga rehabilitację neurologiczną
W terapii neurologicznej, komora hiperbaryczna rewolucjonizuje dotlenienie mózgu, pokonując barierę “krew-mózg”, zwiększając jego aktywność, redukując obrzęki mózgowe oraz stymulując komórki do prawidłowego funkcjonowania.
Pomaga w leczeniu urazów kończyn
W leczeniu urazów kończyn, tlenoterapia efektywnie podnosi poziom komórek macierzystych ośmiokrotnie, co przyspiesza regenerację i sprzyja wzrostowi kości.
Jest naturalną metodą na zdrową i piękną cerę
Tlenoterapia hiperbaryczna przyspiesza wydalanie toksyn, poprawia metabolizm i wspomaga regenerację nabłonka. Dzięki dotlenieniu wszystkim tkanek redukowane są stany zapalne, co może być pomocne w walce ze zmianami skórnymi, takimi jak trądzik.
Jest naturalną metodą na zdrową i piękną cerę
Tlenoterapia hiperbaryczna przyspiesza wydalanie toksyn, poprawia metabolizm i wspomaga regenerację nabłonka. Dzięki dotlenieniu wszystkim tkanek redukowane są stany zapalne, co może być pomocne w walce ze zmianami skórnymi, takimi jak trądzik.
Podnosi wydolność u sportowców
W wielu badaniach dowiedziono, że tlenoterapia ma korzystny wpływ na regenerację tkanki kostnej i mięśni szkieletowych oraz pozytywnie wpływa na procesy metaboliczne. W efekcie sportowcy osiągają lepsze wyniki i szybciej wracają do gry po kontuzji.
Pomaga w leczeniu cukrzycy i miażdżycy
Stosowana regularnie tlenoterapia hiperbaryczna u pacjentów z cukrzycą lub miażdżycą wspomaga zazwyczaj równolegle prowadzone leczenie chirurgiczne i antybiotykoterapię. Dzięki temu pacjenci zmniejszają ryzyko powikłań wielu przewlekłych chorób.
Zmniejsza bóle migrenowe
Dzięki zabiegom HBOT poprawia się przepływ krwi w mózgu i następuje dotlenienie tkanki mózgowej oraz odkurczenie naczyń krwionośnych. Pozytywny efekt działania terapii można więc zaobserwować już po kilkunastu minutach.

Nie zwlekaj, zapisz się na pierwszy zabieg!