Cennik

Cennik

Zabiegi są wykonywane w komorach hiperbarycznych w ciśnieniu od 1,5 ATA do 3,2 ATA, dzięki temu terapia przynosi wymierne efekty.

Komora Hiperbaryczna - PREMIUM

Komora PREMIUM

dla dzieci
135

Cena pojedynczego zabiegu: 135 zł

Cena 10 zabiegów: 1350zł

Specjalna komora posiada klimatyzację, sztywną konstrukcję oraz panoramiczną szybę, zaś podczas zabiegów można słuchać muzyki i oglądać filmy!

Komora PREMIUM

dla dorosłych
150

Cena pojedynczego zabiegu: 150 zł

Cena 10 zabiegów: 1500zł

Specjalna komora posiada klimatyzację, sztywną konstrukcję oraz panoramiczną szybę, zaś podczas zabiegów można słuchać muzyki i oglądać filmy!

Komora Hiperbaryczna - PREMIUM WYSOKOCIŚNIENIOWA

 

 

Komora PREMIUM

250

Cena pojedynczego zabiegu: 250 zł
czas trwania 1h
Specjalna komora przystosowana do wykonywania zabiegów w wysokich ciśnieniach nawet do 3,2 ATA, posiada sztywną konstrukcję oraz akrylowy cylinder, zaś podczas zabiegów można słuchać muzyki i oglądać filmy!

Tlenoterapia w Pakietach

 Promocja ograniczona czasowo. Dotyczy komory premium wysokociśnieniowej

1 zabieg

0% rabatu

Cena pojedynczego zabiegu: 250 zł

Cena terapii: 250 zł

Pakiet 15 zabiegów

10% rabatu

 

Cena terapii: 3375 zł 3750 zł

Pakiet 20 zabiegów

15% rabatu

 

Cena terapii: 4250 zł 5000 zł

Pakiet 30 zabiegów

20% rabatu

 

Cena terapii: 6000 zł 7500 zł

Korzyści z Tlenoterapii hiperbarycznej (HBOT)

Wspomaga rehabilitację kardiologiczną
Tlenoterapia hiperbaryczna wspomaga pracę zdrowego serca i może być bardzo pomocna w terapii uszkodzeń tego organu. HBOT zapobiega zawałom mięśnia sercowego, uelastycznia ścianki żył i zwiększa dopływ tlenu do serca.
Niweluje powikłania po zabiegach chirurgicznych
Tlenoterapia przyspiesza gojenie, stymuluje wzrost oraz podział komórek macierzystych i skraca czas rekonwalescencji. Ponadto HBOT poprawia ukrwienie w uszkodzonej tkance i zwalcza infekcje, które mogą powstać w wyniku komplikacji po operacjach.
Wspomaga rehabilitację neurologiczną
Korzystając z nowoczesnego i rewolucyjnego w dziedzinie medycyny urządzenia, jakim jest komora hiperbaryczna, dotleniamy mózg i zwiększamy jego aktywność. Tlenoterapia redukuje obrzęki mózgu, pobudza komórki i przywraca ich prawidłowe funkcjonowanie.
Pomaga w leczeniu urazów kończyn
Tlenoterapia aż ośmiokrotnie zwiększa liczbę komórek macierzystych, zaś wysokie stężenie tlenu sprzyja szybszej regeneracji i przyspiesza wzrost kości.
Jest naturalną metodą na zdrową i piękną cerę
Tlenoterapia hiperbaryczna przyspiesza wydalanie toksyn, poprawia metabolizm i wspomaga regenerację nabłonka. Dzięki dotlenieniu wszystkim tkanek redukowane są stany zapalne, co może być pomocne w walce ze zmianami skórnymi, takimi jak trądzik.
Podnosi wydolność u sportowców
W wielu badaniach dowiedziono, że tlenoterapia ma korzystny wpływ na regenerację tkanki kostnej i mięśni szkieletowych oraz pozytywnie wpływa na procesy metaboliczne. W efekcie sportowcy osiągają lepsze wyniki i szybciej wracają do gry po kontuzji.
Pomaga w leczeniu cukrzycy i miażdżycy
Stosowana regularnie tlenoterapia hiperbaryczna u pacjentów z cukrzycą lub miażdżycą wspomaga zazwyczaj równolegle prowadzone leczenie chirurgiczne i antybiotykoterapię. Dzięki temu pacjenci zmniejszają ryzyko powikłań wielu przewlekłych chorób.
Zmniejsza bóle migrenowe
Dzięki zabiegom HBOT poprawia się przepływ krwi w mózgu i następuje dotlenienie tkanki mózgowej oraz odkurczenie naczyń krwionośnych. Pozytywny efekt działania terapii można więc zaobserwować już po kilkunastu minutach.

Nie zwlekaj, zapisz się na pierwszy zabieg!