Turnusy wyjazdowe

Turnusy tlenoterapii hiperbarycznej

Turnusy hiperbaryczne to ciesząca się ogromnym powodzeniem forma rehabilitacji – nasi pacjenci w komfortowej komorze hiperbarycznej otrzymują tlen w wysokim stężeniu. Turnusy przede wszystkim pełnią rolę ważnego elementu procesu leczenia dzieci z zaburzeniami rozwojowymi.

Organizowaliśmy turnusy Tlenoterapii Hiperbarycznej w wielu miejscach Polski – zarówno dużych miastach, jak i miasteczkach. Poniżej kilka miejsc, które ostatnio odwiedziliśmy.

turnusy Szczecin e1520532075265
turnusy Tychy e1520532145844
turnusy Lublin e1520532180572
turnusy Wroclaw e1520532207889

Korzyści turnusów w ATAmed

Tlenoterapia hiperbaryczna (HBOT) jest cenną i stosowaną na całym świecie metodą leczenia lub wspomagania leczenia polegającą na dostarczeniu czystego tlenu do organizmu w warunkach podwyższonego ciśnienia atmosferycznego. Usprawnia funkcjonowanie organizmu, poprawia stan komórek ciała i naturalne mechanizmy naprawcze oraz zmniejsza stany zapalne.

Największą korzyścią tlenoterapii jest więc ogólna poprawa zdrowia i jakości życia. Dodatkową zaletą turnusów organizowanych w ATAmed jest fakt, że mogą się one odbywać w Twojej miejscowości. Dzięki temu zyskujesz podwójnie – nie tracisz czasu na dojazdy na sesje zabiegowe tlenoterapii i oszczędzasz pieniądze potrzebne na wyjazd. Pamiętaj też, że biorąc udział w turnusach możesz poznać wielu ciekawych ludzi – i przy okazji wymienić się spostrzeżeniami o dolegliwościach, metodach leczenia oraz skuteczności tlenoterapii. Szczególnie ważna jest też integracja rodziców chorych dzieci – turnusy w ATAmed to świetna okazja do wymiany doświadczeń.

 • poprawę interakcji z otoczeniem;
 • poprawę koncentracji i zdolności poznawczych;
 • lepsze rozumienie, a co za tym idzie, wykonywanie poleceń;
 • polepszenie kontaktu wzrokowego;
 • rozwój naśladownictwa;
 • rozwój mowy;
 • obniżenie poziomu stresu;
 • poprawę jakości snu;
 • lepsze trawienie.
 • mózgowe porażenia dziecięce;
 • urazowe uszkodzenia mózgu;
 • incydenty niedotlenienia mózgu;
 • choroba Alzheimera;
 • udary mózgu;
 • choroba Parkinsona;
 • stwardnienie rozsiane.

Tlenoterapia hiperbaryczna w Twoim mieście – jak zorganizować turnus?

Po pierwsze: skontaktuj się z nami korzystając z formularza lub telefonicznie 22 100 47 11 – z pewnością wysłuchamy każdej propozycji i na każdym etapie postaramy się pomóc w organizacji turnusu.

Po drugie: zapytaj bliskich i znajomych o chęci skorzystania z tlenoterapii hiperbarycznej – do organizacji turnusu wystarczy sześć osób, jeśli nie uda się zabrać tylu chętnych – nie rezygnuj, zadzwoń lub napisz do nas, wspólnie poszukamy chętnych z Twojej okolicy.

Liczba sesji HBOT i koszty

Warto zauważyć, że koszt turnusu uzależniony jest od liczby chętnych – im więcej osób w jednym turnusie, tym cena zabiegu HBOT będzie niższa. Zapraszając rodzinę i znajomych do udziału w turnusie również korzystamy podwójnie – nasi bliscy odzyskują zdrowie i kondycję, płacąc przy tym mniej niż w regularnej ofercie.

ATAmed gwarantuje też możliwość wystawienia faktury bezpośrednio na fundację podopiekuńczego.

Nasza grupa specjalistów otwarta jest na wszelkie sugestie związane z organizacją turnusów.

Czas trwania turnusów

Zawsze staramy się dostosować do sugestii i wymagań naszych pacjentów, dlatego długość turnusów dostosowywana jest indywidualnie – zwykle turnusy z ATAmed trwają od 2 do 8 tygodni. W tym czasie pacjenci mają okazję wielokrotnie skorzystać z najwyższej jakości komór hiperbarycznych amerykańskich firm.

Nowoczesne komory hiperbaryczne w ATAmed!

Nasze nowoczesne komory hiperbaryczne są odpowiednio przystosowane– dzięki dużej rozpiętości ciśnień możemy dobierać parametry pracy komory do indywidualnych potrzeb pacjenta.

11222966 1655346138017700 6032817797797037322 n
Zapisz się na turnus

  captcha

  W wielu krajach ta metoda leczenia staje się standardem, zaś pozytywne skutki terapii HBOT i zastosowanie komór hiperbarycznych szeroko opisywane jest w literaturze medycznej. Po więcej informacji zapraszamy też do działu Zastosowanie – w czym pomaga Tlenoterapia Hiperbaryczna?